Vyhlášení výsledků matematických soutěží

Nejlepší řešitelé matematických soutěží z šestých až devátých ročníků se ve čtvrtek 23. 5. sešli ve studovně naší školy ke společnému vyhlášení výsledků a předání diplomů a odměn.
Jednalo se o účastníky Logické olympiády, Matematické olympiády, Pythagoriády, Matematického klokana, Finanční gramotnosti, Pangey, Týmového mistrovství České republiky v piškvorkách, Vánočního turnaje v sudoku a Soutěže družstev v sudoku.
Nejvíce se našim žákům dařilo na poli logických her. 9. místo vybojoval náš tým v celostátním kole piškvorek, a sice ve složení Jakub Jan Černý, Teodor Široký, Paolo Passini. V luštění sudoku jsme získali 6. místo v regionálním kole mezi týmy a 2. a 3. místo v okresním kole jednotlivců, o což se zasloužily Emma Mikulová, Viktorie Kuncová a Šárka Potůčková.
Jsme rádi, že se slavnostního vyhlášení mohla účastnit i naše šesťačka Markétka, která ze zdravotních důvodů absolvuje výuku doma.
Děkujeme všem žákům za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.
autor: Mgr. Jana Horáková