Vánoční piškvorkový turnaj

Zveme všechny zájemce z řad žáků na vánoční turnaj v piškvorkách, který se uskuteční ve čtvrtek 16. prosince od 8 hodin ve studovně naší školy. O jeho výsledcích zde budeme informovat. Pozvánku najdete zde.
A jak vše dopadlo?
Žáci z 5. – 9. ročníků se sešli v hojném počtu. Byli rozděleni do čtyř skupin, z nichž vzešlo osm čtvrtfinalistů, kteří dále bojovali v napínavém play-off. Všichni hráli výborně, ale vítěz mohl být jen jeden – stal se jím Josef Gazdík z 8.B. Na druhém místě skončil Tomáš Tippner ze stejné třídy a třetí příčku obsadil Josef Vokřinek z 8.A. Nejlepší ženou turnaje se stala Ela Sošková z 9.B. Blahopřejeme, všem děkujeme za skvělou atmosféru (viz fotogalerie) a těšíme se opět brzy na viděnou u desek a žetonů :-).
Autor: Mgr. Jana Horáková