Úspěchy v Matematické olympiádě

Letošního 72. ročníku Matematické olympiády se školní kola soutěže účastnilo celkem 13 žáků druhého stupně, všichni postoupili do okresního kola MO.
25. ledna se konalo okresní kolo MO Z9 pro 9. ročník, kde se úspěšným řešitelem a postupujícím do krajského kola stal Matyáš Kundrata.
28. března proběhlo krajské kolo MO Z9, kde Matyáš Kundrata se stal opět úspěšným řešitelem. Matyášovi k výsledku moc gratulujeme.
12. dubna se konalo okresní kolo MO pro 6.-8. ročník, kde se úspěšnou řešitelkou MO Z8 stala Zuzana Štamberová. Také Zuzce gratulujeme k pěknému výsledku.
Řešitelé Z6 a Z7 se sice svými výsledky nestali úspěšnými řešiteli okresního kola, ale i přesto jim patří velký dík za odvahu a snahu.
Děkujeme všem za reprezentaci školy a doufáme, že se jim bude dařit i v dalších ročnících Matematické olympiády.
autor: Jitka Pachlová