Sdělení – organizace výuky, provoz základní a mateřské školy

Organizace výuky, provoz základní a mateřské školy:

– Veškeré informace o nastavení distančního vzdělávání zaslány rodičům/žákům prostřednictvím Edookitu, rodiče a žáci bez možnosti přístupu na Edookit budou kontaktováni třídním učitelem.

– Rodiče dětí MŠ budou o organizaci informování mailem, telefonicky.

– Úřední hodiny školy: středa 18.3. a středa 25.3.2020 v čase 9:00 – 11:00. Žádosti o ošetřovné lze vyřídit osobně v úředních hodinách v budově základní školy (žáci ZŠ), popř. v budově mateřské školy (děti MŠ), nebo kdykoli elektronicky – stačí, když na mail libor.tomanek@zsantoninska.cz zašlete jméno, příjmení a datum narození vašeho dítěte. Elektronicky podepsaná/v části A vyplněná žádost bude zaslána zpět.

– Odpolední a večerní pronájmy jsou dneškem (16.3.2020) do odvolání (min. po dobu trvání karantény) zrušeny. Všichni nájemci budou individuálně informováni. V případě dotazů kontaktujte renata.raclova@zsantoninska.cz.