Spolupráce s Fakultou architektury Vysokého učení technického v Brně

Vážení učitelé, rodiče a spolužáci,
s nadšením vám přinášíme výsledky týmové práce žáků 8.A ve spolupráci s Fakultou architektury Vysokého učení technického v Brně. Během inspirativních workshopů jsme společně pracovali na scénářích pro novou podobu vestibulu naší školy. Vzniklo pět variant, které se v budoucnu stanou podkladem pro formulaci zadání úprav vstupních prostor.
Vaše hlasování je pro nás klíčové. Pomůžete nám rozhodnout o budoucím vzhledu místa, kterým denně procházíte. Vaše preference a názory nám pomohou vybrat ten nejlepší scénář, který bude odrážet ducha naší školy a přinášet radost všem, kdo ji navštěvují.
Prosíme, zapojte se do naší ankety a dejte nám vědět, který návrh vás oslovil nejvíce. Svůj hlas můžete udělit jen jednou, a sice umístěním barevného puntíku, který žáci získají od třídního učitele a rodiče mají k dispozici na vrátnici. Hlasovat můžete do konce května.
Děkujeme vám za vaši podporu a spolupráci. S pozdravem, žáci 8.A
Návrhy vznikly v rámci pracovního vyučování díky iniciativě Aleny Vondruškové, Hany Mališkové a ateliéru Barbory Ponešové a Marie Joja z FA VUT v Brně