Národní plán obnovy v rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace

Digitalizujeme školu, realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1 (vybavení škol digitálními technologiemi, cíl 172 – Vybavení škol digitálními technologiemi).

Přehled plnění stanovených cílů podle Věstníku.

Digitalizujeme školu, realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1 (vybavení škol digitálními technologiemi, cíl 173 – Zakoupení IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky).

Digitalizujeme školu, realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1 (vybavení škol digitálními technologiemi, cíl 174 – Zakoupení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedení nových vzdělávacích programů v oblasti IT).

Digitalizujeme školu, realizace investice Národního plánu obnovy – komponenta 3.1 (vybavení škol digitálními technologiemi, cíl 173 a 174 – současně).