Adaptační program

Ve středu a čtvrtek 6. a 7. září se žáci šestých tříd zúčastnili adaptačního programu, tentokrát v parku Lužánky. Zaměřili jsme se na seznámení s novými žáky ve třídě a novými třídními učiteli. Věnovali jsme se také aktivitám zaměřeným na podporu spolupráce, a především týmové práce ve třídě. V parku si žáci mohli vyzkoušet například lanové aktivity a hry podporující spolupráci žáků. Žáci se také dozvěděli něco nového o svých třídních učitelích. Celý pobyt organizačně zajistil školní metodik prevence Václav Káňa, školní psycholožky Monika Skutková a nová paní psycholožka Hana Hlobilová. Samozřejmě se zúčastnili i třídní učitelé. Ve třídě 6.A pan učitel Jaromír Pospíchal s párovou učitelkou Janou Dvořáčkovou, ve třídě 6.B paní učitelka Anežka Petrová a pan asistent Dennis Dekař.
autor: Václav Káňa