Úspěchy v angličtině

Dne 11.3.2021 proběhlo okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce, vzhledem k současné situaci v online podobě. Dva naši zástupci byli letos mimořádně úspěšní. J.G. ze 7. ročníku obsadil 4. místo v kategorii I.A (pro žáky 6. a 7. tříd), B. L. z 9. ročníku obsadila dokonce 2. místo v kategorii II.A (pro žáky 8. a 9. tříd) a bude naši školu a okres Brno město reprezentovat v krajském kole, které proběhne v dubnu. Oběma úspěšným soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. Věříme, že jejich úspěch může být i motivací pro ostatní. Jak se  říká: když se chce, tak to jde. Svým výkonem potěšili nejen sebe, ale i své vyučující a dobrých zpráv není nikdy dost, zvlášť v dnešní nelehké době. B. držíme palce v krajském kole.
autor: Mgr. Kateřina Svobodová