5.ročník mezinárodního Brnocupu je za námi

V sobotu 25. května pořádala naše škola již 5. ročník mezinárodního piškvorkového turnaje Brnocup. Akce proběhla ve spolupráci s Českou federací piškvorek a renju za účasti nejlepších hráčů světa, včetně úřadujícího mistra světa z turnaje v Budapešti v roce 2023 Pavla Laubeho. Turnaj byl určen i široké veřejnosti a nechyběli ani nováčci a juniorští hráči. Účastníkům turnaje byla určena také komentovaná prohlídka Nové radnice, která se uskutečnila v pátek 24. května. Za veškerou podporu děkujeme paní radní pro školství města Brna JUDr. Ireně Matonohové, se kterou jsme mohli navštívit krásné historické prostory radnice, a která také v sobotu slavnostně vyhlásila výsledky turnaje a předala hráčům poháry a ceny.

Výsledky najdete na facebookové stránce naší školy.

autor: Mgr. Jana Horáková